Vaadake, mida Google Meetiga teha saab

Pidage koosolekuid ohutult

Meet kasutab samu turbemeetmeid, mida Google rakendab teie teabe ja privaatsuse kaitsmiseks. Meeti videokonverentsid krüpteeritakse edastamisel ja meie turbemeetmeid värskendatakse pidevalt, et kaitset täiustada.

Pidage

Pidage koosolekuid kõikjal

Pidage Google Meetis koosolekuid terve tiimiga, et äriettepanekuid esitada, koos keemiaülesandeid teha või lihtsalt näost näkku suhelda.

Ettevõtted, koolid ja muud organisatsioonid saavad oma domeenis koosolekuid reaalajas voogesitada 100 000 vaatajale.

Mis

Pidage koosolekuid mis tahes seadmes

Kutsutud külalised saavad arvutis mis tahes tänapäevase veebibrauseri kaudu veebipõhise videokonverentsiga liituda – tarkvara ei ole vaja installida. Mobiilseadmetes saavad nad liituda Google Meeti rakenduse kaudu.

Pidage

Pidage hea kvaliteediga koosolekuid

Google Meet kohandub teie võrgu kiiruse järgi, et videokõned oleksid kvaliteetsed olenemata sellest, kus viibite. Uued AI täiustused tagavad, et kõned oleksid kvaliteetsed ka juhul, kui ümbruses on segavaid tegureid.

Pidage

Pidage koosolekuid kõigiga

Googlei kõnetuvastustehnoloogial põhinevad reaalajas subtiitrid muudavad Google Meeti koosolekud hõlpsamini arusaadavaks. Reaalajas subtiitrid võimaldavad kõigil toimuvat hõlpsasti jälgida olenemata sellest, kas koosolek hõlmab muukeelseid või kuulmispuudega osalejaid või toimub lärmakas kohvikus (subtiitrid on saadaval ainult inglise keeles).

Pidage
Säilitage

Ühenduse säilitamine

Lihtne ajastamine, hõlbus salvestamine ja automaatselt kohanduvad paigutused aitavad inimestes huvi säilitada ja ühenduses olla.

Ekraanikuva

Ekraanikuva jagamine

Esitage dokumente, esitlusi ja arvutustabeleid, näidates tervet ekraanikuva või üht akent.

Korraldage

Suurte koosolekute korraldamine

Kutsuge koosolekule kuni 250 sisest või välist osalejat.

Liituge

Liituge telefonist

Kasutage videokõnega liitumiseks Google Meeti rakendust või liituge ainult heliga, helistades koosolekukutses olevale sissehelistamisnumbrile.

Haarake

Haarake ohjad

Koosolekud on vaikimisi turvalised. Omanikud saavad valida, kes nende koosolekuga liituda saab. Siseneda saavad ainult koosoleku omaniku kinnitatud inimesed.

Tehke

Tehke sisesündmustest ülekandeid

Voogesitage reaalajas sündmusi, näiteks kohtumisi valijatega ja müügikoosolekuid kuni 100 000 vaatajale oma domeenis.

Tippettevõtted usaldavad Google Meeti

Levinumad küsimused

Kaubamärgid Hangouts Meet ja Hangouts Chat kannavad alates 2020. aasta aprillist nimesid Google Meet ja Google Chat. Andsime 2019. aastal teada, et viime kõik klassikalise Hangoutsi kasutajad uutesse Meeti ja Chati teenustesse üle. Selleks et pakkuda ettevõtte tasemel veebipõhiseid videokonverentse kõigile, andsime 2020. aasta mais teada Google Meeti tasuta versioonist.

Jah. Meet põhineb Google Cloudi integreeritud turbega taristul, et aidata teie andmeid ja privaatsust kaitsta. Lisateavet meie privaatsuse tagamise eesmärkide, väärkasutust takistavate meetmete ja andmekaitse kohta leiate siit.

Kindlasti. Google Meeti tasuta versiooni puhul peavad kõik osalejad liitumiseks Googlei kontole sisse logima. Võite luua Googlei konto isikliku või töökoha e-posti aadressiga.

Kui olete Google Workspacei klient, saate pärast koosoleku loomist saata liitumiskutse kellele tahes, isegi kui neil ei ole Googlei kontot. Jagage lihtsalt linki või koosoleku ID-d kõigi koosolekul osalejatega.

Igaüks, kellel on Googlei konto, saab tasuta luua videokoosoleku, kutsuda kuni 100 osalejat ja pidada kuni 60-minutisi koosolekuid.

Lisafunktsioonide, näiteks rahvusvaheliste sissehelistamise numbrite, koosolekute salvestamise, reaalajas voogesitamise ning administraatori juhtelementide kohta teabe saamiseks vaadake pakette ja hindu.

Igale koosolekule määratakse kordumatu koosoleku kood, millel on aegumisaeg olenevalt sellest, millise Workspacei teenuse kaudu koosolek luuakse. Lisateavet leiate siit.

Sõltumatu asutus atesteerib regulaarselt meie toodete (sh Google Meeti) turvalisuse, privaatsuse tagamise ja nõuetele vastavuse kontrollmeetmeid, sertifikaate, nõuete järgimise tunnistusi või auditiaruandeid kogu maailmas kehtivate standardite alusel. Meie sertifikaatide ja tunnistuste globaalne loend on saadaval siin.

IT-administraatorid haldavad Google Workspacei seadeid, näiteks seda, kas Google Meet on Googlei kalendris vaikimisi kasutatav videokonverentsilahendus. Külastage Google Workspacei administraatorite abikeskust, et uurida, kuidas organisatsioonis Google Meet aktiveerida.

Reach out

Find us at the office

Exel- Frazzitta street no. 61, 44925 Kingston, Norfolk Island

Give us a ring

Jovanny Boeding
+23 274 947 142
Mon - Fri, 10:00-21:00

Tell us about you